2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Lubelskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Zamość
Dodane 19 kwietnia 2024

Kierownik/Manager Oddziału

Lokalizacja

Zamość

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Linga Expo jest liderem europejskim w budowaniu stoisk targowych z siedzibą w Skierniewicach, z oddziałami w Skarżysku – Kamiennej, Skierbieszowie oraz Cybince. Zajmujemy się kompleksową produkcją i montażem stoisk targowych, na największych imprezach wystawienniczych w Europie.

Obecnie poszukujemy Kierownika/Koordynatora/Managera Oddziału w Skierbieszowie

Podstawowy zakres obowiązków:

  • nadzór nad pracą Oddziału

  • koordynowanie i nadzorowanie prac podległego zespołu

  • odpowiedzialność za terminowość produkcji

  • nadzór nad realizacją założonych celów produkcyjnych, egzekwowanie ilości i jakości produkcji

  • pozyskiwanie nowych kontrahentów

  • kompleksowe prowadzenie biura oraz zarządzanie wszelkimi sprawami w firmie –

    od zadań administracyjnych po strategiczne decyzje wpływające na funkcjonowanie biura w przyszłości

  • przygotowywanie miejsc pracy dla nowych pracowników

  • rozliczanie czasu pracy podległych pracowników

  • wspieranie procesu rekrutacji (ogłoszenia pracy, kontakt telefoniczny z kandydatami, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych)

  • wsparcie działań poszczególnych działów firmy

  • współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi firmy

  • realizacja i koordynowanie zamówień na potrzeby magazynu i innych działów w Oddziale firmy

  • kontakty z dostawcami i kontrahentami

  • zarządzanie sprawnym obiegiem dokumentów firmy

  • współdziałanie z Prezesem, księgową oraz innymi pracownikami przy realizacji swojego zakresu czynności

  • załatwianie spraw w Urzędach

  • inne obowiązki zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  •  kreatywność, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność zarządzania zespołem pracowników

  • odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • dobra organizacja czasu pracy (dokładność, terminowość)

  • analityczne myślenie

  • umiejętności interpersonalne

  • asertywność oraz chęć podejmowania wyzwań

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz umiejętności.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • niezbędne narzędzia do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez portal OLX

Lokalizacja

Zamość,

Lubelskie

Lubelskie, Zamość
ID: 912897108