2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Podlaskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Łomża
Dodane 22 maja 2024

Kierownik/ majster/ inżynier robót drogowych

Lokalizacja

Łomża

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Firma BET-BUD TRANSPORT z siedzibą w Gdańsku poszukuje pracownika na stanowisko Kierownika/ Majstra Robót oraz Inżyniera budowy do pracy na budowie dróg w Łomży i Ostrołęce.

Zakres obowiązków:

-nadzór nad realizacją prac budowlanych zgodnie z wymaganiami przepisów prawa budowlanego i sztuki budowlanej

-przygotowanie harmonogramu realizacji prac oraz weryfikacja postępów prac

-nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy na budowie

-opracowywanie dokumentacji technicznej związanej z budową

Nasze wymagania:

-Doświadczenie na stanowisku Kierownika/ Inżyniera przy robotach ziemnych i drogowych

-Wykształcenie kierunkowe

-Umiejętność czytania dokumentacji projektowej i technicznej

-Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

-Umiejętności pracy w zespole i utrzymywania relacji ze współpracownikami na każdym szczeblu

-Zdolność do szybkiego podejmowania decyzji

-Dobra organizacja pracy

-Dyspozycyjność

Prosimy o przesłanie CV przez portal OLX

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Łomża,

Podlaskie

Podlaskie, Łomża
ID: 920127084