2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Pomorskie
  6. Logistyka - Reda
Dodane 16 kwietnia 2024

Kierownik magazynu w firmie produkcyjnej - Reda

Wynagrodzenie

9 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Reda

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Jesteśmy ogólnopolską firmą zajmującą się produkcją cateringu dietetycznego z siedzibą w Redzie. Działamy na rynku od 2016 roku, a naszą siłą napędową są ludzie zgodnie z zasadą: jesteśmy drużyną i gramy zespołowo.

Obecnie poszukujemy KIEROWNIKA MAGAZYNU, atutem będzie doświadczenie w branży spożywczej.

Jeśli jesteś świetnym organizatorem, działasz dynamicznie, cenisz sprawdzone standardy pracy, a jednocześnie dążysz do jej usprawnienia i uszczelnienia, to spełniasz większą część naszych oczekiwań.

Książeczka sanepidowska i gotowość do pracy w warunkach chłodniczych to konieczność. Jeżeli nie posiadasz badań pokierujemy Cię w miejsce gdzie będziesz mógł je wyrobić.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu.

  • Sprawdzanie zgodności ilościowej i merytorycznej dostaw z dokumentacją.

  • Przestrzeganie i stosowanie procedur związanych z magazynowaniem, wysyłką i przyjmowaniem towarów.

  • Dbałość o prawidłowy poziom i obieg zapasów magazynowych.

  • Kontrola wydawanych towarów, dbanie o wysoki standard usług.

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej.

  • Współpraca z Kupcem i z kierownikami pozostałych działów przedsiębiorstwa.

  • Organizacja i nadzór nad dostawami wewnętrznymi między oddziałami.

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • Doświadczenie min 1 rok, w pracy na magazynie/ logistyce/ spedycji.

  • Doświadczenia na stanowisku kierowniczym- min 1 rok.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia.

  • Znajomość dokumentacji i procesów magazynowych.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Dyspozycyjność również w weekendy.

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność definiowania priorytetów.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i zdolności analityczne.

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

MAMY DLA CIEBIE:

- pracę w świetnym teamie;

- ciepłe posiłki;

- kawa, herbata, woda;

- firmową odzież;

- kontrakt B2B – od 9000 do 12 000 tys.

Jeżeli ta praca jest dla Ciebie atrakcyjna i z chęcią zaangażujesz się w swoje obowiązki, to czeka nas wspólna stabilna przyszłość.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przez portal OLX.

Lokalizacja

Reda,

Pomorskie

Pomorskie, Reda
ID: 872044319