2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Małopolskie
  6. Logistyka - Chrzanów
Wojciech Szkarłat
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierownik Magazynu-Logistyki

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chrzanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Dystrybutor branży mięsno-wędliniarskiej w związku z rozwojem, poszukuje kierownika magazynu oraz kierownika działu transportu

Obowiązki:

I. Przyjęcie towaru:

1. Planowanie miejsca na chłodniach surowca, pod przyjęcia dostaw:

- odpowiedzialność za ułożenie chłodni surowca,

- podział na rodzaj/wielkość asortymentu,

- podział asortymentu wg dat przydatności,

- ewentualne planowanie wydania surowca na produkcję, w celu zrobienia miejsca pod kolejne dostawy,

2. Odpowiedzialność za kontrolę dostaw:

- jakość,

- prawidłowy standard,

3. Utrzymanie odpowiedniego obiegu jednostek transportowych z dostawcami(pojemniki/palety)

II. Obieg surowca/towaru w magazynie:

1. Odpowiedzialność za optymalne ułożenie towaru w chłodni.

2. Odpowiedzialność(kontrola) za prawidłowy obieg towar, wg zasad FIFO/FEFO

3. Bieżąca kontrola standaryzacji towaru.

4. Odpowiedzialność za utrzymanie zgodnych stanów magazynowych.

Utrzymanie optymalnych zapasów materiałów magazynowych i urządzeń technicznych, potrzebnych do obsługi procesów magazynu.

III. Transport/wysyłka:

1. Organizacja wysyłek hurtowych, polegająca na planowaniu działań produkcji vs magazyn vs kierowca, na podstawie danych pozyskanych od kierownika działu.

2. Bieżąca kontrola wysyłek hurtowych- czas dojazdu/powrotu- kontakt z kierowcą i klientem.

3. Kontrola ii utrzymanie optymalnych zapasów paliwa, w stacji tankowań- zamawianie paliwa z wyprzedzeniem.

4. Układanie tras detalicznych- współpraca z przedstawicielami i kierowcami.

5. Kontrola tras kierowców pod kątem optymalizacji drogi jazdy vs potrzeby klientów.

6. Kontrola spalania paliwa vs przejechane kilometry.

7. Kontrola braków asortymentu, na poszczególnych trasach, minimalizacja braków poprzez współpracę z magazynem i kierowcami.

IV. Produkcja:

1. Zapewnienie optymalnej obsługi produkcji(czasowo i ilościowo) dostarczenie i odbioru surowca.

2. Planowanie i kontrola działań produkcji, w celu synchronizacji odbioru produktu dla magazynu, do kompletacji bieżących zamówień.

3. Odpowiedzialność za bieżąca kontrolę pracy produkcji, wpływającą na eliminację niepożądanych działań, wpływających na zwiększenie czasu obsługi wyprodukowanych produktów, np. zbyt duża waga surowca w pojemniku.

4. kontrola jakości produkowanego surowca- wg wytycznych ustalonych przez kierownika działu.

5. Planowanie obsadzenia zmian pracowniczych, w celu dostosowania ilości pracowników do potrzeb produkcyjnych założonych przez kierownika działu.

6. Motywowanie, ocena bieżącej pracy poszczególnych jednostek pracowniczych.

7. Szkolenie jednostek pracowniczych wymagających podniesienia jakości pracy, poprzez naukę z jednostkami „profesjonalnymi”.

8. Zapewnienie bieżącego dostępu do narzędzi pracy, oraz osprzętu technicznego- utrzymanie optymalnych stanów zapasów.

9. Bieżące rozwiązywanie problemów, zgłaszanych przez brygadzistów rozbiorów(mięso/kurczak).

  • Posiadasz minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Jesteś mistrzem/mistrzynią organizacji pracy, zarówno własnej jak i podwładnych.

  • Umiesz samodzielnie podejmować decyzję i jesteś gotów/gotowa wziąć odpowiedzialność za własne działania.

  • Lubisz pracę w grupie i porozumienie ze współpracownikami nie stanowi dla Ciebie najmniejszego problemu.

  • Dynamiczna praca pod presją czasu to to co Cię napędza.

  • Umiesz się szybko adaptować do sytuacji i nagłe wyzwania nie są Ci straszne.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z systemami WMS.

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pracę w firmie z dynamicznym rozwojem;

  • Umowę o pracę i bardzo uczciwe wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;

  • Wdrożenie, dzięki któremu szybko zrozumiesz jak działamy i czego oczekujemy;

  • Możliwość realizowania własnych pomysłów;

  • Dużą swobodę w działaniu;

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

CV proszę składać na adres mailowy lub kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Chrzanów,

Małopolskie

Małopolskie, Chrzanów
ID: 718375444