2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Łódzkie
  6. Logistyka - Łódź
  7. Logistyka - Górna
Dodane 13 czerwca 2024

Kierownik Magazynu ds. Przyjęć

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce! Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy

Kierownika Magazynu ds. Przyjęć

Lokalizacja: Łódź, ul. Jędrzejowska

Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi!

Zapewnimy Ci:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • stołówkę pracowniczą i obiady z dofinansowaniem (dwie wersje: mięsna i wegetariańska)

  • bezpłatną kawę i herbatę z automatu

  • baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka

  • ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • program poleceń pracowniczych – bonus nawet 2000 zł

  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie pracą podległego Obszaru Przyjęcia Dostaw, grupa około 20 osób

  • codzienna organizacja pracy magazynu, zgodnie z obowiązującymi standardami z uwzględnieniem ciągłego doskonalenia standardów i wyznaczonych wskaźników KPI

  • zapewnienie terminowości i jakości obsługiwanych procesów m.in. terminowe przyjęcie dostaw wg ustalonego harmonogramu oraz składowanie towaru w wyznaczonych obszarach magazynowych

  • współpraca z wewnętrznymi działami firmy m.in. Dział Gospodarki Magazynowej i Dokumentacji, Dziełem Retail i E-commerce

  • raportowanie i osiąganie wyników w oparciu o założone wskaźniki magazynowe np. produktywność obszaru

  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie instrukcji stanowiskowych, przepisów i procedur

  • dbałość o efektywną współpracę magazynu z innymi działami oraz dostawcami zewnętrznymi

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (kierunki: logistyka, spedycja lub pokrewne)

  • minimum 3 – letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań

  • nastawienie na działanie oraz realizację założonych celów

  • dobra organizacji pracy, duża samodzielność w działaniu

  • wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie powierzonych obowiązków

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 920431840