2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Dolnośląskie
  6. Manager restauracji - Wrocław
  7. Manager restauracji - Stare Miasto
Dodane 09 kwietnia 2024

Kierownik lokalu gastronomicznego

Wynagrodzenie

5 400 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaRekrutacja online

Najbardziej fancy sieć lokali kebab w Polsce -Nano Kebab- poszukuje doświadczonych kierowników gastronomii, którzy są chłonni rozwoju i perspektyw awansu w strukturze sieci.

W związku z planowanymi otwarciami nowych lokalizacji poszukujemy kandydatów cechujących się:

- doświadczeniem na stanowisku kierownika lokalu / zmiany bądź zbliżonym stanowisku w segmencie fast food,

- posiadania badań sanitarno-epidemiologicznych;

- uczciwości, pozytywnej energia, dynamiki w działaniu;

- nastawienia na realizację celów;

- wysoko rozwiniętych zdolności miękkie;

- pozytywnego nastawienia do pracy w cyframi, opartej na konkretnych celach biznesowych;

- dyscypliny w zakresie efektywnego planowania czasu pracy swojego i podległego zespołu;

- gotowości do pracy organicznej na zmianie, przygotowywania zamówień, obsługi klientów- dzięki temu doskonale zbudujesz swój autorytet w zespole;

- mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń nowych pracowników;

-absolutnie wymagane kreatywne i nieszablonowe myślenie!

OFERUJEMY:

- stabilną współpracę, pewne godziny pracy;

- stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

- wynagrodzenie podstawowe oraz premie stanowiskowe;

- możliwość wprowadzania własnych pomysłów i rozwiązań usprawniających pracę;

- narzędzia niezbędne do pracy -telefon służbowy, tablet.

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

- utrzymywanie stabilizacji w zespole i przeprowadzanie szkoleń pracowników w przypadku zmian w zespole;

- aktywne uczestnictwo we wszystkich czynnościach związanych z pracą w lokalu;

- kontrolowanie stanów magazynowych i sporządzanie zamówień;

- wprowadzanie dostaw, inwentaryzacji;

- weryfikacja jakości oraz standardów sieci i doszkalanie Pracowników;

- uzupełnianie oraz analityczna praca z raportami stosowanymi w sieci, celem utrzymania odpowiedniego wyniku finansowego podległej jednostki;

- analizowanie i wdrażanie zmian, ulepszeń, nastawienie na ciągłe doskonalenie jakości pracy.

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesyłania swojego CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Prosimy o załączenie w CV klauzuli dot. możliwości przetwarzania danych osobowych.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 910669400