2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Lubuskie
  6. Zarządzanie produkcją - Gorzów Wielkopolski
Dodane 27 maja 2024

Kierownik Linii Technologicznych w przemyśle spożywczym

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

WITPOL Sp. Z o.o. Firma branży spożywczej w Gorzowie Wlkp. poszukuje pracownika (kobietę lub mężczyznę) na stanowisko: Kierownik Linii Technologicznych w przemyśle spożywczym

Obowiązki:

• Zarządzanie zespołem pracowników

• Koordynacja produkcji i jej optymalizacja

• Nadzór nad prawidłowym przepływem materiałów w procesie produkcji

• Eliminacja wąskich gardeł

• Minimalizowanie odpadów

• Nadzór nad przestrzeganiem ustalonych norm pracy

• Nadzór, wypełnianie oraz zatwierdzanie dokumentacji produkcyjnej

• Przygotowywanie analiz i raportów

• Rekrutacja nowych pracowników

• Współpraca z działami wspierającymi produkcję

Wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe

• Doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku oraz zarządzaniu zespołem

• Wiedza z zakresu metod optymalizacji produkcji

• Orientacja na realizację zadań

• Umiejętność pracy pod presją czasu  • Umiejętność szybkiej nauki

• Dobra znajomość komputera

• Bardzo dobra organizacja czasu pracy

• Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w całkowicie polskiej firmie,

- pracę w młodym zespole w prężnie rozwijającej się firmie działającej na rynku międzynarodowym

- możliwość rozwoju zawodowego,

- miłą atmosferę pracy

- pakiet socjalny w postaci ZFŚS oraz możliwość skorzystania z pakietu MultiSport, Medicover i grupowego ubezpieczenia,

- Pracodawca przyjazny osobom niepełnosprawnym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych mailowo.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 919560784