2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Śląskie
  6. Zarządzanie sklepem - Bielsko-Biała
Dodane 08 maja 2024

Kierownik Laboratorium

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa American Heart of Poland powstała ponad 21 lat temu z inicjatywy lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych, a obecnie w jej skład wchodzą szpitale wieloprofilowe, oddziały kardiologii interwencyjnej i kardiochirurgii oraz chirurgii naczyniowej, poradnie, laboratoria diagnostyczne i pracownie diagnostyki obrazowej, Uzdrowisko Ustroń, Centrum Badawczo-Rozwojowe oraz Klinika Weterynaryjnym.

 Zakres obowiązków:

•          Kierowanie pracą laboratorium oraz podległym personelem

•          Nadzór nad realizacją wykonywanych badań

•          Nadzór nad sprawami administracyjnymi dotyczącymi laboratorium;

•          Zapewnienie najwyższej jakości procesu badawczego, zgodnie z przyjętymi w organizacji standardami;

•          Śledzenie zmian w przepisach prawnych oraz ich wdrażanie;

•          Nadzór pracy laboratorium zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi;

•          Organizacja laboratorium.

Wymagania:

•          Wykształcenie wyższe kierunkowe;

•          Czynne prawo wykonywania zawodu;

•          Doświadczenie na stanowisku kierownika laboratorium;

•          Specjalizacja z diagnostyki laboratoryjnej;

•          Umiejętność zarządzania zespołem.

Oferujemy:

•          Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji;

•          Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

•          Pakiet benefitów;

•          Dofinansowanie szkoleń i kursów;

•          Przyjazne środowisko pracy;

•          Niezbędne narzędzia do pracy.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 916889075