2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Wola
Dodane 16 kwietnia 2024

Kierownik Kontraktów - Usługi Czystościowe

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma DGP Clean Partner poszukuje kandydata na stanowisko: Kierownik Kontraktów na województwo mazowieckie.

Zakres zadań:

  • nadzór nad terminową i finansową realizacją kontraktu (optymalizacja kosztów)

  • utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji

  • dbanie o wizerunek firmy

  • nadzór i organizacja pracy pracowników

Wymagania:

  • wykształcenie średnie

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi

  • znajomość profesjonalnego sprzątania

  • komunikatywność i dobra organizacja pracy

  • umiejętność obsługi komputera - pakiet MS Office

  • umiejętność zarządzania własnym czasem pracy

  • osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności mile widziane

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę

  • samochód służbowy z kartą flotową

  • kartę multi sport

  • przejrzysty system premiowania

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę, aby DGP Clean Partner Sp. z o.o. ul. Żytnia 15/23, 01 - 014 Warszawa przetwarzał Twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji , selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 892387385