2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Wrocław
  7. Kelner, barman, barista - Psie Pole
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierownik/Kierowniczka Sali - Taproom Browaru Stu Mostów

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do Taproomu Browaru Stu Mostów poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko Kierownika Sali.

Czego oczekujemy?

  • dyspozycyjności min. 5 dni w tygodniu, ukierunkowanej na weekendy;

  • min. 2 lat doświadczenia w pracy kelnera lub barmana;

  • umiejętności sprzedażowych;

  • sumienności przy wykonywaniu zadań oraz punktualności;

  • umiejętności pracy pod presją;

  • umiejętności motywowania i zarządzania zespołem;

  • dobrze rozwiniętych umiejętności miękkich;

  • książeczki sanitarno-epidemiologicznej;

  • doświadczenie i wiedza z zakresu branży piwnej, będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagana.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad pracownikami lokalu i zarządzanie ich czasem pracy;

  • Tworzenie grafików pracowniczych oraz dbanie o optymalne obsadzenie stanowisk i podział pracy.

  • Budowanie i motywowanie zespołu (również w ramach ewaluacji i rekrutacji pracowników)

  • Dbanie o utrzymanie najwyższych standardów czystości;

  • Kontrola stanów magazynowych (zamówienia / inwentaryzacje);

  • Współpraca w organizacji rezerwacji grupowych i eventów zewnętrznych;

  • Dbanie o zachowanie wysokich standardów gościnności i ewaluacja znajomości oferty przez pracowników.

  • Prowadzenie i rozliczenie zmiany.

Oferujemy:

  • Pracę na umowę zlecenie (możliwość w przyszłości podpisania umowy o pracę);

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia;

  • Kartę rabatową do wykorzystania w naszych lokalach;

  • Preferencyjne ceny posiłków pracowniczych;

  • Elastyczny grafik, możliwy do dostosowania;

  • Szeroko rozwinięte szkolenia z zakresu piwa;

  • Udział w degustacjach piwnych;

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie;

  • Możliwość rozwoju i awansu.

CV ze zdjęciem prosimy nadsyłać przez formularz OLX. Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Browar Stu Mostów Sp. Z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn.zm.).

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 674757795