2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Poznań
  6. Budowa / remonty - Stare Miasto
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierownik - Inżynier budowy - branża elektryczna/elektroenergetyczna

Wynagrodzenie

8 000 - 17 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i częściowy udział w realizacji prac w zakresie instalacji elektrycznych i niskoprądowych na terenie budów,

  • Bieżące prowadzenie dokumentacji budowy (technicznej i odbiorowej),

  • Analiza dokumentacji technicznej pod kątem realizacji i ew. optymalizacji,

  • Budowa i kontrola harmonogramów robót,

  • Analiza potrzeb materiałowych,

  • Koordynacja robót realizowanych przez pracowników i podwykonawców,

  • Przygotowywanie i wysyłanie zapytań do dostawców, podwykonawców i analiza otrzymanych ofert,

  • Wstępne negocjacje współpracy z podwykonawcami i udział w wyborze podwykonawców,

  • Udział w sporządzaniu dokumentacji powykonawczej,

  • Udział w procedurach odbiorowych prowadzonych realizacji.

Nasze wymagania

  • Mile widziane - Uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności sieci, instalacje i urządzenia elektryczne i elektroenergetyczne bez ograniczeń,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość programu AutoCad oraz pracy z rysunkiem.

O nas

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu przemysłowych instalacji elektrycznych. W ramach naszych usług możemy zaprojektować od podstaw, wdrożyć oraz uruchomić dowolną instalację przemysłową, dopasowaną do potrzeb Klienta.

Zajmujemy się również modernizacją i rozbudową systemów już istniejących.

Nasze usługi świadczymy bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze, kładąc ciągły nacisk na zadowolenie Klienta.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 911363763