2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Przemyśl
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierownik Instalacji Sanitarnych

Lokalizacja

Przemyśl

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

KZN Rail Sp. z o.o. to kluczowe ogniwo Grupy KZN Bieżanów w strategii kompleksowej obsługi procesów inwestycyjnych i utrzymaniowych związanych z nawierzchnią szynową. Spółka wykonawcza, realizująca zadania związane z zabudową, naprawą czy serwisem infrastruktury torowej, jest bowiem elementem spinającym łańcuch projektowania, produkcji i obsługi logistycznej realizowany całościowo w ramach całej grupy kapitałowej.

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad realizowanymi przez firmę robotami instalacyjnymi w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram;

  • Dbałość o terminowość oraz jakość wykonywanych robót;

  • Planowanie, harmonogramowanie i pilnowanie terminów realizacji poszczególnych etapów;

  • Przygotowanie dokumentacji związanej z kontraktem (kosztorysy, protokoły zaawansowania robót, przedmiary, obmiary);

  • Rozwiązywanie bieżących problemów na budowie;

  • Nadzór i koordynacja realizacji robót budowlanych poszczególnych firm podwykonawczych;

  • Prowadzenie wymaganej kontraktem sprawozdawczości w tym raportowanie, prowadzenie dziennika budowy;

  • Weryfikacja i odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów BHP na terenie budowy;

  • Odpowiedzialność za prowadzenie dziennika budowy;

  • Współpraca z pozostałymi działami spółki, Inwestorem oraz organami administracji publicznej przy realizacji Inwestycji.

Wymagania:

  • Praktyczna wiedza inżynierska;

  • Wykształcenie wyższe – inżynieria środowiska;

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika Robót związanych z budową lub przebudową infrastruktury w zakresie robót instalacji sanitarnych – 3 lata ;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) oraz AutoCAD;

  • Samodzielność oraz silna motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę;

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych: dodatki finansowe w okresie Świąt, dofinansowanie wakacji, kolonii, "wczasy pod gruszą";

  • Prywatna opieka medyczna w Lux Med;

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia/ Multisport;

  • Możliwość zdobycia doświadczeń oraz rozwoju zawodowego;

  • Przyjazna atmosfera w pracy i poza pracą;

  • Niezbędne narzędzia pracy ( m.in. laptop, telefon, samochód służbowy).

Lokalizacja

Przemyśl,

Podkarpackie

Podkarpackie, Przemyśl
ID: 913903932