2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Koszalin
Dodane 05 czerwca 2024

Kierownik Housekeepingu / Służby Pięter - City Apartments

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

City Apartments ® - firma zajmująca się wynajmem luksusowych apartamentów na terenie Koszalina i Mielna, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik Housekeeping'u - Koordynator służby pieter

(miejsce pracy: Koszalin, Mielno,Rogowo)

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad bieżącą pracą zespołu hosekeeping'u

  • dbanie o najwyższą jakość obsługi zgodną z firmowymi standardami

  • bieżące rozliczanie z pralnią

  • koordynacja i realizacja zamówień działu

  • ustalanie planu pracy zespołu

  • prowadzenie ewidencji wyposażenia apartamentów

  • współpraca z innymi działami firmy, działem technicznym oraz recepcji.

Oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • umiejętność kierowania zespołem

  • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • mile widziana znajomość programu KWHotel

  • dyspozycyjność, uczciwość i dokładność

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę

  • szkolenia wprowadzające z zakresu obsługi oprogramowania hotelowego

  • samochód służbowy do dyspozycji w trakcie godzin pracy

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • miłą atmosferę pracy

Jeśli czujesz, że jesteś właściwym kandydatem i chcesz podjąć się ciekawych wyzwań, prosimy o przesłanie CV z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z 27 kwietnia 2016 r. przez M.KOKOT Trading z siedzibą w Koszalinie, ul. Bogusława II 47 (administrator danych osobowych) na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.”

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 628679428