2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódzkie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódź
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Górna
Dodane 09 kwietnia 2024

Kierownik / Handlowiec Oddziału Wypożyczalni Samochodów | ŁÓDŹ

Wynagrodzenie

4 500 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaKadra kierownicza

Firma GoldenCar, dynamicznie rozwijająca się wypożyczalnia samochodów z wieloletnim doświadczeniem na rynku, poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownika / Handlowca Oddziału wypożyczalni w Łodzi.

Oferujemy:

  • Stabilność i Rozwój: Dołącz do zgranego zespołu w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, która zdobyła zaufanie klientów.

  • Innowacyjność: Pracuj w środowisku, które wartości nowoczesność i otwartość na nowe technologie.

  • Dynamiczne Środowisko: Doświadcz atmosfery pełnej wyzwań i możliwości rozwoju w konkurencyjnej branży.

  • Atrakcyjne Wynagrodzenie: Oferujemy wysokie wynagrodzenie składające się z podstawy oraz atrakcyjnych premii, które są uzależnione od osiąganych wyników.

Zadania Do Realizacji:

  • Zarządzanie flotą aut,

  • Obsługa klientów,

  • Rekrutacja i wyszkolenie współpracowników,

  • Realizacja planów oddziału,

Rozwój Zespołu: Buduj zespół profesjonalistów, zmotywowanych do osiągania wspólnych sukcesów.

Wymagania:

  • Doświadczenie: Minimum 2 lata doświadczenia w branży motoryzacyjnej lub wypożyczalni samochodów.

  • Umiejętności Lidera: Umiejętność skutecznego kierowania zespołem oraz podejmowania decyzji.

  • Dobra Organizacja Pracy: Umiejętność efektywnego zarządzania czasem i zadaniami.

  • Kreatywność i Innowacyjność: Gotowość do wprowadzania nowatorskich rozwiązań w celu optymalizacji działania oddziału.

  • Komunikatywność: Doskonała umiejętność komunikacji interpersonalnej i budowania relacji biznesowych.

Jeśli jesteś gotów/chętna na wyjątkowe wyzwanie i chcesz dołączyć do zespołu Golden Car, prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres: kariera (małpa) goldencar.pl. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Dołącz do nas i z nami rozwijaj swoją karierę w branży wynajmu samochodów premium i dla biznesu!

Rekrutację przeprowadza GoldenCar™ | Oddział Łódź

Kandydatom gwarantujemy poufność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz klauzulą:

Zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119) prosimy o dołączenie pisemnej zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

Po zapoznaniu się z ofertą zatrudnienia, dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku) przez spółkę na potrzeby trwających oraz przyszłych celów rekrutacyjnych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119).

Dziękujemy za aplikację i nadsyłanie CV, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do zobaczenia w Golden Car!

Łódź Bałuty, Bałuty-Centrum, Doły, Bałuty Zachodnie, Julianów-Marysin-Rogi, Łagiewniki, Radogoszcz, Teofilów-Wielkopolska, Osiedle Wzniesień Łódzkich

Łódź Śródmieście, Śródmieście-Wschód, Osiedle Katedralna

Łódź Widzew, Andrzejów, Dolina Łódki, Mileszki, Nowosolna, Olechów-Janów, Stary Widzew, Stoki-Sikawa-Podgórze, Widzew-Wschód, Zarzew, Osiedle nr 33

Łódź Górna, Chojny, Chojny-Dąbrowa, Górniak, Nad Nerem, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Wiskitno

Łódź Polesie, Osiedle im. Józefa Montwiłła-Mireckiego, Karolew-Retkinia Wschód, Koziny, Lublinek-Pienista, Retkinia, Zachód-Smulsko, Stare Polesie, Zdrowie-Mania, Złotno

Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Zgierz, Bełchatów, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Łowicz, Aleksandrów Łódzki, Wieluń, Opoczno, Konstantynów Łódzki, Ozorków, Łask, Rawa Mazowiecka, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszów, Żychlin, Zelów, Tuszyn, Poddębice, Pajęczno, Sulejów, Działoszyn, Krośniewice, Drzewica, Rzgów, Stryków, Złoczew, Przedbórz, Biała Rawska, Warta, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Lututów, Błaszki, Szadek, Ujazd, Piątek, Lutomiersk, Rozprza, Jeżów, Bolimów, Dąbrowice

Handlowiec, Doradca Klienta, Obsługa Klienta, Kierownik, Manager Zespołu, Dyrektor, Dyrektor Oddziału, Dyrektor Sieci, Dyrektor Regionu, Dyrektor Franczyzy, Dyrektor Sprzedaży, Pełen Etat, Podstawa, Wysokie Wynagrodzenie,

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 910527806