2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Gdańsk
  6. Praca za granicą - Brętowo
Dodane 13 czerwca 2024

Kierownik hali na zakładzie prefabrykacji betonu

Lokalizacja

Gdańsk, Brętowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma z doświadczeniem na rynku prefabrykacji betonu nawiąże współpracę z Kierownikiem Hali. Praca na terenie Niemiec, okolice Frankfurtu n/Menem

Nasze oczekiwania:

·        Doświadczenie na stanowisku zbrojarz oraz cieśla szalunkowy min. 5 lat

·        Doświadczenie w produkcji ścian, schodów zabiegowych - warunek konieczny

·        Znajomość rysunku technicznego

·        Doświadczenie w kierowaniu pracą podległego zespołu

·        Znajomość obsługi komputera

·        Prawo jazdy kat.B

·        Nastawienie na realizację założonych celów

Zakres obowiązków:

·        Organizowanie i zarządzanie pracą zespołu (ustalanie grafiku, przydział obowiązków, kontrola jakości wykonanej pracy)

·        Monitorowanie dziennego przerobu zgodnie z założonymi normami

·        Współpraca z kierownikiem zmiany (w języku niemieckim)

·        Raportowanie przełożonym o postępach prac

·        Wdrażanie nowych pracowników (wraz z wypełnieniem wymaganych dokumentów)

·        Pomoc w zakwaterowaniu na terenie kwatery pracowniczej

·        Szybka reakcja na bieżące problemy

·        Ścisła współpraca z pozostałymi działami Spółki

Oferujemy:

·        Atrakcyjne wynagrodzenie: 3500 euro plus premia

·        Legalne zatrudnienie na podstawie UOP lub B2B

·        Bezpłatne zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju

·        Samochód służbowy

·        Pomoc w uzyskaniu Kindergeld

·        Możliwość ubezpieczenia członków rodziny

·        Pomoc w organizacji wyjazdu

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie cv wraz ze zgodą na przetwarzanie danych

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Brętowo
ID: 920382649