2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Zachodniopomorskie
  6. Manager restauracji - Sarbinowo
Dodane 03 kwietnia 2024

Kierownik gastronomii Hotelu NAT*** Sarbinowo

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sarbinowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nadwiślańska Agencja Turystyczna poszykuje do Hotelu *** w Sarbinowie kierownika gastronomii

Oczekiwania:

*wykształcenie kierunkowe

*doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • umiejętność zarządzania personelem

  • zaangażowanie i samodyscyplina

  • umiejętność pracy pod presją i zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie

  • dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

  • planowanie, organizowanie i koordynowanie pracy kuchni

  • zarządzanie personelem

  • inwentaryzacja stanów magazynowych

  • zamawianie towaru i nadzorowanie dostaw

  • nadzorowanie i kontrolowanie jakości świadczonych usług w celu zagwarantowania odpowiednich standardów

  • wprowadzanie dokumentów magazynowych związanych z gastronomią

    Możliwość zakwaterowania na miejscu.

Lokalizacja

Sarbinowo,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Sarbinowo
ID: 886142928