2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Dolnośląskie
  6. Manager restauracji - Szklarska Poręba
Dodane 23 maja 2024

Kierownik Gastronomii

Lokalizacja

Szklarska Poręba

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Do zespołu w Złotym Horyzoncie w Szklarskiej Porębie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko KIEROWNIK GASTRONOMII.

Zakres obowiązków na tym stanowisku obejmuje:

  • Planowanie i tworzenie karty napoi,

  • Zarządzanie personelem,

  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta,

  • Zarządzanie stanami magazynowymi,

  • Przestrzeganie norm sanitarnych,

  • Sporządzanie raportów,

  • Zarządzanie budżetem, dbanie o wysoką sprzedaż,

  • Współpraca z Dyrektorem obiektu oraz pozostałymi działami.

W pracy niezbędne jest:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole,

  • Wysoka kultura osobista i życzliwe podejście do ludzi

  • Doskonała organizacja pracy własnej

  • Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Umiejętność obsługi komputera i systemów dla gastronomii

Kilka słów o nas, obiekcie i pracy:

  • restauracja znajduje się w nowo otwartym resorcie w Szklarskiej Porębie Średniej, przy drodze na Świeradów Zdrój,

  • posiadamy lobby bar oraz swim up bar,

  • gościmy zarówno klientów obiektu, jak i gości z zewnątrz,

  • pracujemy w kameralnym zespole, bardzo zależy nam na dobrej współpracy i przyjemnej atmosferze,

  • jesteśmy ambitni, wymagający, dbamy o zadowolenie gości i dobre opinie o obiekcie,

  • akceptujemy konstruktywną krytykę, lubimy się też pośmiać,

  • codziennie jemy razem śniadanie pracownicze,

  • po godzinach pracy możemy korzystać z siłowni i basenu,

  • mamy zniżki na usługi hotelowe i gastronomiczne,

  • zapewniamy wsparcie podczas wdrażania się w nowe obowiązki,

  • umożliwiamy szkolenia, rozwój, zdobywanie i wymianę doświadczeń z innymi obiektami w grupie.

Zapraszamy!

W CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Szklarska Poręba,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Szklarska Poręba
ID: 920394395