2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Wielkopolskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Wyrzysk
Dodane 22 kwietnia 2024

Kierownik Dziennego Domu Pomocy w Wyrzysku

Lokalizacja

Wyrzysk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Fundacja Ciszum zatrudni Kierownika Dziennego Domu Pomocy do nowo utworzonej placówki w Wyrzysku.

Placówka zostanie utworzona w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (FEW)  współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+).

Niezbędne wymagania:

1. Wykształcenie wyższe kierunkowe: pedagog / psycholog / pracownik socjalny / terapeuta środowiskowy lub zajęciowy / pielęgniarka / opiekun medyczny / opiekun pomocy społecznej.

2. Przynajmniej roczne doświadczenie w pracy z osobami potrzebującymi wsparcia w codziennym funkcjonowaniu – min. roczne doświadczenie w zarządzaniu placówkami opiekuńczymi lub zdrowotnymi.

3. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku.

4. Brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

5. Pełna zdolność do czynności prawnych i korzystania z praw publicznych.

6. Obywatelstwo polskie.

Wymagania dodatkowe:

1. Cechy niezbędne do pracy z ludźmi w różnym wieku oraz z niepełnosprawnymi tj: empatia, życzliwość oraz cierpliwość i właściwe podejście do podopiecznych.

2. Umiejętność kierowania zespołem pracowników (terapeuci, fizjoterapeuci, psycholodzy, pielęgniarki i inni).

3. Umiejętność współpracy oraz skutecznego komunikowania się.

4. Umiejętność praktycznego stosowania przepisów.

5. Dyspozycyjność.

6. Predyspozycje osobowościowe: umiejętność pracy w zespole, rzetelność, prawdomówność, odpowiedzialność, sumienność, obowiązkowość, łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, kultura osobista.

Zadania kierownika DDP:

1. Przeprowadzanie testów zdolności i możliwości uczestników DDP.

2. Ustalanie wsparcia właściwego dla każdego uczestnika (opracowanie Indywidualnego Planu Wsparcia).

3.  Angażowanie właściwych specjalistów do pracy w DDP pod kątem potrzeb uczestników  i powierzonych zadań.

4. Organizacja zajęć w DDP.

5. Dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie pensjonariuszy.

6. Kierowanie działalnością Placówki oraz reprezentowanie jej na zewnątrz.

7.  Uzgadnianie z osobami zarządzającymi Fundacją Ciszum podejmowanych decyzji dotyczących funkcjonowania i działalności DDP.

8. Organizacja pracy na poszczególnych stanowiskach oraz nadzór merytoryczny nad pracą pracowników i prowadzenie dokumentacji.

9. Przygotowywanie i składanie przełożonym wszystkich wymaganych informacji i sprawozdań dotyczących funkcjonowania DDP.

10. Bieżąca współpraca z opiekunem mieszkania wspomaganego-treningowego.

11. Współpraca z instytucjami, organizacjami, stowarzyszeniami, OPS itp. w celu realizacji zadań DDP.

Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

1. Umowa o pracę na czas określony od 01.07.2024 do 31.12.2026.

2.  Wymiar czasu pracy: 1 et. (40 g./tydzień), elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku w godzinach między 8.00 a 18.00

3.  Wysokość wynagrodzenia do ustalenia, zgodna z cenami rynkowymi obowiązującymi w podobnych placówkach.

Niezbędne dokumenty:

-  CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej.

-  Dokumenty potwierdzające wymagany staż pracy.

-  Dokumenty potwierdzające wykształcenie i kwalifikacje zawodowe.

Termin i miejsce składania dokumentów:

Zgłoszenia wraz z CV prosimy przesyłać na adres: tomasz.lewandowski małpa ciszum.pl

Ewentualne pytania: Tomasz Lewandowski tel. 691 503 934

Informacje o działaniach i doświadczeniu Fundacji Ciszum:

ciszum.com/ oraz szkolaradzeniasobie.com/

Kandydaci zakwalifikowani zostaną poinformowani telefonicznie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Lokalizacja

Wyrzysk,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wyrzysk
ID: 913669235