2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Śląskie
  6. Zarządzanie sklepem - Pszczyna
Dodane 09 maja 2024

Kierownik Działu w markecie typu dom i ogród

Lokalizacja

Pszczyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyKadra kierownicza

Bricomarche to sklep typu dom i ogród działający na rynku pszczyńskim od prawie 20 lat . Oferujemy: kompleksową ofertę dla firm budowlanych, szeroki asortyment artykułów ogrodniczych, bogaty wybór farb i art wyposażenia mieszkania oraz AGD. W ciągu tych lat wypracowaliśmy sobie pewną i stabilną pozycję na lokalnym rynku oraz zdobyliśmy wielu stałych Klientów

Twój zakres obowiązków

  • Praca z podległymi pracownikami, zarządzanie czasem pracy

  • analiza stanów magazynowych, zamawianie towarów

  • analiza konkurencji

  • bieżąca analiza potrzeb klientów i ich realizacja

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min średnie

  • samodyscyplina i umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

  • umiejętność organizacji pracy dla siebie i zespołu pracowników

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • atrakcyjny system płac

  • realne premie niezależne od wyniku finansowego

  • szkolenia

  • prywatną opiekę medyczną

  • wsparcie naszego prawnika również w prywatnej sprawie

  • dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji

Lokalizacja

Pszczyna,

Śląskie

Śląskie, Pszczyna
ID: 902577036