2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Nowy Tomyśl
Kadry Bartex
Dodane 14 czerwca 2024

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Nowy Tomyśl

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Bartex Bartol Sp. z o.o. Sp. k. - producent i importer branży alkoholowej zatrudni na stanowisko:

Kierownik działu utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Paproć k/ Nowego Tomyśla

Nasze oczekiwania:

  •  Wykształcenie techniczne, średnie lub wyższe, preferowane: Automatyka , Budowa maszyn, Elektrotechnika, Mechatronika  lub pokrewne,

  • Uprawnienia SEP E do 1 kV,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów,

  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów,

  •  Znajomość obsługi robotów przemysłowych.

 Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad sprawnością techniczną linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń

  • Planowanie i realizacja prac związanych z prewencyjnym utrzymaniem ruchu

  • Nadzór nad pracownikami działu utrzymania ruchu

  • Wdrażanie modernizacji oraz usprawnień

  • Bieżące rozwiązywanie problemów technicznych

  • Integrowanie robotów z liniami produkcyjnymi oraz z pracownikami, programowanie maszyn i robotów

  • Nadzór nad  utrzymaniem sprawności farm fotowoltanicznych

  • Współpraca z podwykonawcami

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość podnoszenia wiedzy i kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach oraz zdobycie unikatowych doświadczeń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów poprzez portal OLX

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Odpowiadamy na wybrane oferty pracy.

Informujemy, że Administratorem danych jest Bartex Bartol spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Paproci, Paproć 111, 64-300 Nowy Tomyśl. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz innych aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na naszej stronie internetowej

Lokalizacja

Nowy Tomyśl,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nowy Tomyśl
ID: 920591151