2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Wołomin
Dodane 10 czerwca 2024

Kierownik działu utrzymania ruchu

Lokalizacja

Wołomin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

GOŁĘBIEWSKI HOLDING sp. z o.o.

Oddział TAGO w Ciemnem

poszukuje kandydata na stanowisko Kierownik Działu Utrzymania Ruchu:

Miejsce pracy: Ciemne ul. Wołomińska 125, 05-250 Radzymin

Opis stanowiska :

  • praca w przedsiębiorstwie produkcji ciastek polegająca na zarządzaniu Działem Utrzymania Ruchu / czynnym udziale w zapewnienia ciągłości utrzymania ruchu maszyn / urządzeń / instalacji technicznych oraz podejmowanie działań zapobiegawczych w celu wyeliminowanie przyczyn niesprawności maszyn / urządzeń / instalacji technicznych w celu zapewnienia ciągłości produkcji

  • Kierowanie i organizacja pracy działu utrzymania ruchu, monitorowanie terminowości i jakości wykonywanych prac

  • Opracowywanie harmonogramu przeglądów, konserwacji i remontów maszyn i instalacji oraz zapewnienie ich realizacji

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

  • Koordynacja prac podwykonawców

  • Udział w przygotowaniu i realizacji projektów modernizacyjnych

  • Optymalizacja i aktywny udział w rozwijaniu procesów produkcyjnych, poszukiwanie i wdrażanie usprawnień organizacyjnych oraz technicznych

  • Ścisła współpraca z działem produkcji, minimalizowanie przestojów produkcyjnych i zapewnienia płynności procesu produkcyjnego

  • Kontrola kosztów związanych z utrzymaniem ruchu

  • Raportowanie wyników działu utrzymania ruchu do przełożonego

  • Przestrzeganie zasad systemów zapewnienia bezpieczeństwa żywności i systemów jakości oraz zasad BHP

 Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • paczki świąteczne

  • rabaty na produkty i usługi firmowe

  • Program emerytalny

  • premie za polecenie pracowników

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku liderskim w dziale utrzymania ruchu zakładu produkcyjnego branży spożywczej

  • Praktyczna wiedza z zakresu procesów utrzymanie ruchu, planowania przeglądów, diagnozowania i analizy przyczyn awarii,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników

  • Umiejętność planowania prac i zasobów

  • Bardzo dobra organizacja pracy

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij swoje CV lub zadzwoń!

Złożenie CV oznacza wyrażenie zgody kandydata na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji:

Lokalizacja

Wołomin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wołomin
ID: 919602451