2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Chojnice
Zakłady Mięsne Skiba S.A.
Dodane 30 maja 2024

Kierownik Działu Utrzymania Higieny - godziny nocne

Lokalizacja

Chojnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik Działu Utrzymania Higieny

Praca odbywać się będzie w Ubojni Trzody Chlewnej w Igłach k. Chojnic głównie w godzinach nocnych.

Obowiązki:

- planowanie, organizowanie i monitorowanie procesów mycia hal oraz opakowań zwrotnych

- nadzorowanie pracy podległego zespołu (około 40 osób) przy pomocy brygadzistów

- współpraca z przedstawicielami weterynarii oraz innych działów w zakresie czystości pomieszczeń, maszyn i urządzeń produkcyjnych

- odpowiedzialność za zakup środków chemicznych i narzędzi myjących oraz kontrolę kosztów działu

Wymagania:

- doświadczenie w zarządzaniu zespołem

- wysoko rozwinięte umiejętności organizowania pracy zespołu

- dyspozycyjność czasowa do pracy w godzinach nocnych

- samodzielność, odpowiedzialność i uczciwość w działaniu

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- znajomość zasad zarządzania procesami utrzymania higieny

- badania do celów sanitarno – epidemiologicznych

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje

- darmowe wyżywienie

- pakiet sportowy

- prywatną opiekę medyczną

- karty przedpłacone

- dofinansowania wypoczynku

- nieoprocentowane pożyczki w ramach PKZP

Dołącz do nas.

Lokalizacja

Chojnice,

Pomorskie

Pomorskie, Chojnice
ID: 901344870