2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Rewal
Dodane 10 maja 2024

Kierownik działu technicznego

Lokalizacja

Rewal

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Ośrodek Soleo Family Resort w Rewalu poszukuje kandydata na stanowisko konserwatora.

Zakres obowiązków:

·       Wykonywanie bieżących napraw i konserwacji urządzeń,

·       Prace gospodarcze (pielęgnacja terenów zielonych, dbanie o czystości otoczenia hotelu).

·       usuwani usterek powstających w obiekcie

·       obsługa basenu

·       współpraca z recepcją i firmą sprzątającą

Oferujemy

·       pracę całoroczną

·       pracę jedno zmianową

·       możliwość wieloletniej współpracy

·       możliwość rozwoju

·       możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego poniedziałek- piątek  w godzinach 9:00-15:00

Praca dla osób miejscowych. BRAK ZAKWATEROWANIA.

Lokalizacja

Rewal,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Rewal
ID: 917340551