2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Podlaskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Białystok
  7. Zarządzanie sprzedażą - Leśna Dolina
Dodane 15 kwietnia 2024

Key account manager / Przedstawiciel Handlowy - materiały budowlane

Lokalizacja

Białystok, Leśna Dolina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Praca zdalna

Opis

Kogo szukamy?

Poszukujemy zmotywowanej do działania osoby na stanowisko key account managera / przedstawiciela handlowego do prowadzenia oraz rozwoju portfolio klientów.

Osoba zatrudniona na oferowanym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kluczowych klientów firmy.

Jeśli posiadasz zmysł techniczny, lubisz bezpośredni kontakt z klientem i masz doświadczenie w branży budowlanej, to ta praca jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

Obsługa kluczowych klientów firmy. - udostępniamy bazę kontrahentów na start.

Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych (generalni wykonawcy, developerzy, podwykonawcy)

Poruszanie się po lokalnych inwestycjach budowlanych.

Wyszukiwanie informacji na temat przetargów oraz planowanych inwestycji.

Składanie ofert handlowych.

Prowadzenie negocjacji z klientami.

Realizacja wyznaczonych zadań i planu sprzedaży.

Monitoring działań konkurencji oraz trendów na rynku.

Raportowanie prowadzonych działań bezpośrednio do przełożonego.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku.

Minimum 5-letnie doświadczenie w branży materiałów budowlanych.

Mile widziane osoby z wykształceniem technicznym.

Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne.

Dobra organizacja pracy i samodzielność.

Znajomość procesów inwestycyjnych w budownictwie.

Wysokie kompetencje z zakresu technik sprzedaży.

Oferujemy:

Pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Konkurencyjne wynagrodzenie - sky is the limit!

Wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy.

W pełni wyposażone stanowisko pracy w narzędzia klasy biznes.

  • notebook, smartphone, auto służbowe;

Pracę w zgranym zespole, w bardzo dobrej atmosferze.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Leśna Dolina
ID: 911890888