2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie hotelem - Szklarska Poręba
Dodane Dzisiaj o 12:12

Kierownik działu służby pięter - Happy Valley Resort

Lokalizacja

Szklarska Poręba

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Happy Valley Resort to wyjątkowy resort, zespół 3- i 4-piętrowych budynków, których projekt łączy nowoczesność z nawiązaniami do lokalnej architektury. Hotel zaoferuje 155 komfortowych pokoi oraz apartamentów rodzinnych, restaurację oraz strefę SPA i Wellness.

Ten piękny górski ośrodek oferuje panoramiczne widoki na piękne Karkonosze, a  wszystko w otoczeniu Doliny Szczęścia.

Do naszego zespołu HAPPY poszukujemy: KIEROWNIK DZIAŁU SŁUŻBY PIĘTER (k/m)

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o wyjątkowo gościnny serwis Gości;

  • Zarządzanie podległym zespołem – motywowanie, wspieranie, inspirowanie;

  • Zapewnianie czystości pokoi hotelowych oraz części ogólnodostępnych w obiekcie;

  • Przeprowadzenie inwentaryzacji, dokonywanie zamówień środków czystości itp.;

  • Szybkie reagowanie na skargi i uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w celu utrzymania usług na najwyższym poziomie;

  • Budowanie i utrzymywanie dobrej współpracy z innymi działami hotelowymi w celu usprawnienia obsługi gości oraz podnoszenia efektywności.

Nasze wymagania

  • Pasja do gościnności, szczególnie ukierunkowana na budowanie tylko szczęśliwych wspomnień;

  • Doświadczenie w zarządzaniu relacjami z gośćmi;

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

  • Zdolność do analizowania, słuchania i rozmowy z ludźmi;

  • Umiejętność motywowania zespołu, inspirowania go do doskonalenia serwisu;;

  • Znajomość języka angielskiego;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zapraszamy już dziś, oferujemy:

  • Tworzenie wyjątkowego konceptu hotelu z ideą Happy Valley w pięknych Karkonoszach;

  • Pakiet świadczeń socjalnych i motywacyjnych;

  • Pracę w stabilnej i prestiżowej firmie oraz pracę opartą na wzajemnym szacunku i miłej atmosferze.

Czekamy na Ciebie w naszej HAPPY VALLEY :)

Lokalizacja

Szklarska Poręba,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Szklarska Poręba
ID: 911920396