2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Krzyki
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierownik działu rekrutacji

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy agencją pracy (KRAZ 21957), która świadczy kompleksowe usługi związane z procesami rekrutacyjnymi. Wspieramy zarówno klientów biznesowych, łączymy kandydatów. Rozwijamy się, poszerzamy możliwości, zawsze staramy się dostarczać jak najlepsze rozwiązania dla naszych partnerów biznesowych.

Stawiając na większy rozwój poszukujemy do naszego zespołu

 Kierownika działu rekrutacji z językiem angielskim.

Wiesz, jak zorganizować proces pracy w dziale rekrutacji? Rozumiesz wszystkie niuanse tego biznesu i wiesz, skąd wziąć kandydatów do naszych projektów? Czy nic Cię nie zatrzymuje w drodze do celu i potrafisz ciągle generować pomysły, jak być lepszym w tym biznesie? W takim razie czekamy na Ciebie!

 Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem rekrutacyjnym (wyznaczanie, optymalizowanie celów);

  • Organizowanie pracy oraz wsparcie podległych pracowników w realizacji zadań i zamówień rekrutacyjnych (samodzielne tworzenie i publikacja ogłoszeń, analiza CV, organizacja spotkań rekrutacyjnych);

  • Motywowanie i dbanie o wysokie zaangażowanie zespołu;

  • Poszukiwanie nowych źródeł i metod pozyskiwania dużej liczby kandydatów;

  • Terminowe zamykanie projektów wymaganą liczbą kandydatów;

  • Systematyczne raportowanie wyników rekrutacji.

 Nasze wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze rekrutacji;

  • Dobrze rozwinięte umiejętności managerskie;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Umiejętność planowania pracy własnej i zespołu, oraz motywowania podległych pracowników;

  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzone zadania;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i określania priorytetów.

 To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Pracę od poniedziałku do piątku;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze plus system premiowy;

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;

  • Unikalną szansę na realizację Twoich pomysłów;

  • Długoterminową współpracę.

Jeśli jesteś gotowa/gotów do wyzwań i posiadasz wymagane umiejętności, wyślij swoje CV.

Ze względu na rodzaj wykonywanych zadań zapraszamy do aplikowania tylko osoby spełniające wyżej wymienione kryteria. Zastrzegamy sobie do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euworkpower sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, które będą prowadzone przez Euworkpower sp. z o.o. w okresie 3 lat od dnia wyrażenia niniejszej zgody. Wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne i w dowolnym momencie przysługuje prawo do jej wycofania. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano dotychczas, czyli na podstawie zgody udzielonej przed jej wycofaniem. Administratorem Państwa danych jest Euworkpower sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Podanie danych, o którym mowa w art. 22 (1) ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy tj. imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Podając dane dodatkowe jednocześnie wyrażają Państwo zgodę na ich przetwarzanie. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez Administratora znajdziecie Państwo w naszej klauzuli [euworkpower.pl/artykul/13-klauzula-informacyjna-o-przetwarzaniu-danych-osobowych-dla-osob-ubiegajacych-sie-o-prace].

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 854545829