2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Zachodniopomorskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Szczecin
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Centrum
LUX MED Sp z oo
Dodane 22 kwietnia 2024

Kierownik Działu Pielęgniarskiego - Szczecin

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Praca w Centrum Medycznym LUX MED przy Al. Niepodległości 44 w Szczecinie.

Zapraszamy do współpracy już dziś!

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
  • duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu;
  • zatrudnienie na pełen wymiar etatu;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • dodatkowe benefity (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie szpitalne pełna opieka ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do karty sportowej);
  • miłą i przyjazną atmosferę.

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. licencjackie – preferowane wyższe magisterskie z zakresu pielęgniarstwa;
  • aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • min. 3- letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku pielęgniarki/pielęgniarza,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem;
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie podległym personelem: pielęgniarki, położne, opiekunowie medyczni;
  • odpowiedzialność za sporządzanie grafików dla podległego personelu;
  • rekrutacja i szkolenie pracowników;
  • nadzór nad przestrzeganiem standardów medycznych i jakością świadczeń; medycznych realizowanych przez podległy personel;
  • odpowiedzialność za infrastrukturę medyczną, zlecanie przeglądów i nadzór nad ich realizacją;
  • monitorowanie zapotrzebowania na środki ochrony osobistej i odzieży ochronnej;
  • nadzór nad materiałami medycznymi oraz kontrola nad stanem sanitarnym i higienicznym w Centrum Medycznego;
  • dbałość o jakość obsługi Pacjentów.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Dokładna lokalizacja
Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 912086060