2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Łódzkie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Łódź
  7. Pozostałe w Zdrowie - Widzew
LUX MED Sp z oo
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierownik Działu Pielęgniarskiego

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Praca w Centrum Medycznym LUX MED przy Al. Piłsudskiego 87​ w Łodzi.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
  • duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen wymiar etatu;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • dodatkowe benefity (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie szpitalne pełna opieka, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do karty sportowej);
  • miłą i przyjazną atmosferę.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie podległym personelem: pielęgniarki, położne, opiekunowie medyczni;
  • odpowiedzialność za sporządzanie grafików dla podległego personelu;
  • rekrutacja i szkolenie pracowników;
  • nadzór nad przestrzeganiem standardów medycznych i jakością świadczeń; medycznych realizowanych przez podległy personel;
  • odpowiedzialność za infrastrukturę medyczną, zlecanie przeglądów i nadzór nad ich realizacją;
  • monitorowanie zapotrzebowania na środki ochrony osobistej i odzieży ochronnej;
  • nadzór nad materiałami medycznymi oraz kontrola nad stanem sanitarnym i higienicznym w Centrum Medycznego;
  • dbałość o jakość obsługi Pacjentów.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. licencjackie w zakresie pielęgniarstwa i/lub położnictwa oraz 2-letnie doświadczenie w pracy w zawodzie - preferowane wyższe magisterskie w zakresie pielęgniarstwa lub położnictwa;​
  • aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku koordynatorskim/kierowniczym;
  • umiejętność obsługi komputera i programów z pakietu MS Office;
  • dyspozycyjność aby podjąć współpracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i z zaangażowanie w powierzone zadania.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 909665852