2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Mościszki
Dodane 14 kwietnia 2024

Kierownik działu opiekuńczo-pielęgnacyjnego

Wynagrodzenie

5 600 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mościszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Dom Pomocy Społecznej w Mościszkach zatrudni osobę na stanowisko Kierownika działu opiekuńczo - pielęgnacyjnego. Umowa o pracę na pełen etat. Wynagrodzenie miesięczne od 5.600 zł brutto do 7.000 zł brutto

Oferty prosimy składać pod adresem: Dom Pomocy Społecznej w Mościszkach, Mościszki 37, 64-010 Krzywiń. Więcej informacji pod numerem telefonu: (65) 517-73-10 wew. 21. Szczegóły ogłoszenia na stronie internetowej BIP DPS Mościszki (należy pobrać kwestionariusz osobowy).

Zakres obowiązków

·Kierowanie działem opiekuńczo – pielęgnacyjnym (fizjoterapeuta, pielęgniarka, ratownik medyczny, opiekun medyczny, opiekun, pokojowa).

·Zapewnienie mieszkańcom dostępu do usług medycznych.

·Zaopatrzenie mieszkańców w leki, artykuły higieniczno-sanitarne, środki pomocnicze oraz sprzęty ortopedyczny.

·Prowadzenie pełnej dokumentacji w przypadku stosowania przymusu bezpośredniego

·Utrzymaniem odpowiedniego poziomu czystości pomieszczeń i ciągów komunikacyjnych wykorzystywanych na terenie Domu.

·Realizacja zadań w zakresie realizacji indywidualnych planów wsparcia mieszkańców.

·Systematyczne prowadzenie niezbędnej dokumentacji i jej aktualizacji oraz archiwizacji.

·Prowadzenie powierzonego pojazdu w szczególnych przypadkach uzasadnionych potrzebami pracodawcy.

Wymagania

·Wykształcenie wyższe.

·Znajomość przepisów dotyczących służby zdrowia,  ustawy o pomocy społecznej, rozporządzenia o domach pomocy społecznej, ustawy o ochronie zdrowia psychicznego, ustawy o ochronie danych osobowych.

·Posiadanie co najmniej pięcioletniego stażu pracy.

·Obywatelstwo polskie, z zastrzeżeniem art. 11 ust. 2 i 3 ustawy o pracownikach samorządowych.

·Prawo jazdy kat. B.

·Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

·Nieposzlakowana opinia.

·Niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

·Biegła znajomość obsługi komputera, programów biurowych MS Office, swobodne poruszanie się w sieci Internet i obsługi poczty elektronicznej.

Wymagane dokumenty

·CV.

·List motywacyjny.

·Kwestionariusz osobowy.

·Kserokopie świadectw pracy.

·Kserokopia  dyplomów potwierdzających wykształcenie*

·Inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje.

·Oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych.

·Oświadczenie o niekaralności*

* Dokumenty poświadczające wykształcenie należy składać w postaci kserokopii, w przypadku zatrudnienia kandydat będzie obowiązany dostarczyć oryginalne dokumenty do wglądu oraz oryginał zapytania o niekaralność do akt.

Dokumenty można składać w terminie do 29 kwietnia 2024 roku do godziny 12.00

Lokalizacja

Mościszki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Mościszki
ID: 911833609