2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Oborniki Śląskie
Anna
Dodane 02 maja 2024

Kierownik działu obróbki drewna

Lokalizacja

Oborniki Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Claudie design - wiodący producent mebli tapicerowanych, obecnie poszukuje pracownika na stanowisko - Kierownik działu obróbki drewna.

Twój zakres obowiązków:

  • Planowanie i koordynacja pracy zespołu

  • Kontrola realizowanych zadań i terminowości ich wykonywania

  • Odpowiedzialność za realizację zleceń produkcyjnych i bieżącą kontrolę jakości

  • Nadzorowanie działań w ramach logistyki wewnętrznej i zewnętrznej

  • Wdrażanie optymalizacji technologicznych oraz produkcyjnych

  • Organizacja, standaryzacja i kontrola procesów

  • Rozwiązywanie na bieżąco pojawiających się problemów produkcyjnych

  • Codzienne wyznaczanie zadań pracownikom

  • Egzekwowanie od pracowników właściwej eksploatacji maszyn

  • Dbanie o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Inicjonowanie zmian i usprawnień technologii wykonania produktu , stosowanych materiałów i elementów

  • udział w procesie zakupu drewna

  • optymalizacja procesu zakupowego pod względem kosztowym

Nasze wymagania:

  • Doświadczenia w firmie produkcyjnej z branży stolarskiej

  • Umiejętność obsługi maszyn stolarskich i elektronarzędzi

  • Ugruntowane kompetencje liderskie, organizacyjne i planistyczne

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętności zarządzania zespołem i kontrolowania procesów produkcyjnych

  • Współpraca z innymi działami oraz zarządem

  • Dobra organizacja własnego czasu pracy, samodzielność i umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • Profesjonalne wsparcie przełożonego i zespołu w codziennej pracy, zapewniające przyjazną atmosferę

  • Pracę w dynamicznym środowisku i ambitnym zespole

  • Możliwość ustawicznego rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Bardzo dobrze wyposażone hale produkcyjne - wysokiej jakości sprzęt do pracy

    W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych."

Lokalizacja

Oborniki Śląskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oborniki Śląskie
ID: 868613788