2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Kujawsko-pomorskie
  6. Kontrola jakości - Bogucin
Dodane 18 kwietnia 2024

Kierownik Działu Jakości

Lokalizacja

Bogucin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma WIBE poszukuje kandydata na stanowisko Kierownik Działu jakości

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- szkolenia- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- możliwość awansu i rozwoju zawodowego

- praca z nowoczesną technologią.

Wymagania:

- wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,

- preferowane doświadczenie w metrologii,

- świadomość jakości wykonywanej pracy (staranność, dokładność),

- dobrej organizacji pracy,

- dyspozycyjność,

- umiejętność pracy w zespole,

- dobrej znajomości Excela

Zakres obowiązków na stanowisku kontroler jakości:

- Zarządzanie wszystkimi aspektami związanymi z funkcjonowaniem Działu Jakości

i- Koordynacja projektów dotyczących wprowadzenia, usprawnienia i utrzymania jakości

- Tworzenie wymogów jakościowych dla nowych procesów oraz produktów

- Utrzymanie i rozwijanie systemu zarządzania jakością

- Koordynowanie wdrażania nowych projektów pod kątem zapewnienia jakości na wszystkich etapach realizacji projektu

- Koordynowanie działań prewencyjnych i korygujących

- Zarządzanie zespołem. Opracowuje wewnętrzne procedury i normy, mające zapewnić jak najwyższy poziom wydajności pracowników-operatorów i najwyższą jakość oferowanych produktów, a także kontroluje rzetelne wypełnianie tych procedur i norm

- Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i jednostkami związanymi z jakością.

-Opracowywanie raportów 8D.

- Nadzór nad tworzeniem i aktualizacja instrukcji kontroli

 - Zarządzanie niezgodnościami zewnętrznymi i wewnętrznymi

-  Koordynowanie audytów wewnętrznych procesu i produktu

- Weryfikuje detale pod kątem jakościowym, w oparciu o dostępne wzorce i znane standardy, rysunek klienta, monitorowanie parametrów

- Prowadzenie prac badawczo-rozwojowych- Przygotowywanie raportów i prezentacji jakościowych dla właściciela

Lokalizacja

Bogucin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bogucin
ID: 912701107