2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Pleszew
Zuzanna Dubicka
Dodane Dzisiaj o 08:47

kierownik działu handlowego (branża techniczna)

Lokalizacja

Pleszew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jeśli zarządzanie zespołem sprzedaży, realizacja wyznaczonych celów biznesowych w branży technicznej nie jest Ci obce - zapraszamy do złożenia aplikacji!

Dla naszego klienta, producenta z branży technicznej poszukujemy doświadczonego kierownika, który poprowadzi zespół przedstawicieli handlowych.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe i system premiowy/prowizyjny
  • perspektywa wieloletniej/długofalowej współpracy
  • praca w średniej wielkości firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • narzędzia do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

zadania

  • zarządzanie zespołem przedstawicieli handlowych
  • wyznaczanie celów oraz ich weryfikacja
  • praca z zespołem - motywacja, budowanie współpracy
  • praca z kluczowymi klientami - wizyty handlowe samodzielne i z przedstawicielami handlowymi
  • realizacja wyznaczonych celów biznesowych
  • wprowadzanie własnych inicjatyw i pomysłów
  • współpraca z Zarządem

oczekujemy

  • doświadczenie w zarządzaniu średniej wielkości zespołem sprzedażowym, najlepiej w branży technicznej
  • wysokie kompetencje sprzedażowe - praca z klientem, realizacja planów sprzedażowych
  • mile widziana znajomość i doświadczenie w branży technicznej (maszyny, urządzenia)
  • kompetencje zarządcze - wsparcie, motywacja i rozliczanie wyników działu
  • umiejętności analityczne
  • wysoka motywacja do osiągania wyznaczonych celów
  • otwartość do odbywania podróży służbowych/wizyt u klientów

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pleszew,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Pleszew
ID: 912882550