2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Łódzkie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Rawa Mazowiecka
Dodane 11 czerwca 2024

Kierownik Działu Handlowego

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

FAM Spółka Akcyjna to jedna z największych firm w Polsce, działająca w branży zabezpieczenia antykorozyjnego konstrukcji stalowych. Posiadamy pięć Zakładów Cynkowniczych zlokalizowanych na terenie całego naszego kraju. Każdego dnia mierzymy się z rożnego rodzaju mniej i bardziej skomplikowaną konstrukcją, realizując zamówienia naszych klientów, którzy docelowo swój towar dostarczają na cały świat. To czyni pracę w naszej firmie interesującą i pełną nowych wyzwań. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Kierownik Działu Handlowego

Miejsce pracy : Rawa Mazowiecka

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + wysokie premie kwartalne

- pakiet socjalny

- ubezpieczenie grupowe

- dofinansowanie do kart Multisport

- szkolenia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego

- interesującą pracę w przyjaznej atmosferze

- stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Obowiązki:

- zarządzanie kilkuosobowym zespołem handlowców

- realizacja strategii sprzedażowej i ustalonych planów sprzedażowych

- inicjowanie nowych kontaktów handlowych, pozyskiwanie zamówień oraz podtrzymywanie relacji z klientami,

 - monitorowanie potrzeb klientów, rynku i działań konkurencji,

 - prowadzenie właściwej polityki cenowej

- nadzór nad dokumentacją handlową i procedurami działu

- przygotowywanie ofert, wycen i prowadzenie negocjacji handlowych

- doradztwo techniczne

 - monitorowanie wskaźników sprzedażowych,

- praca z CRM

 - dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz reprezentowanie jej na zewnątrz

Wymagania:

- zamieszkanie w okolicach wybranego Zakładu

- wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne),

- znajomość branży stalowej, budowlanej będzie dodatkowym atutem,

- minimum 2 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w dziale handlowym

 - bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu

- determinacja w dążeniu do celu, komunikatywność, motywacja, zaangażowanie w realizację swoich codziennych obowiązków

- udokumentowane sukcesy w działaniach handlowych

- znajomość technik sprzedaży

- umiejętności negocjacyjne

- umiejętność pracy pod presją czasu oraz podejmowania trafnych decyzji w ramach powierzonych obowiązków,

- wysoki poziom umiejętności analitycznych,

- chęć do podejmowania wyzwań i szukania rozwiązań, samodzielność i otwartość na zmiany

- znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem

- sprawność w posługiwaniu się pakietem Office (a w szczególności Excel),

- prawo jazdy kategorii B,

- wysoka kultura osobista

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FAM Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Burakowskiej 5/7, 01-066 Warszawa zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej i przyszłej rekrutacji.

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 919787785