2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Zachodniopomorskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Mierzyn
Dodane 16 maja 2024

Kierownik Działu Handlowego

Lokalizacja

Mierzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

MABO Sp. z o.o. jest producentem konstrukcji stalowych dla przemysłu i budownictwa, dla infrastruktury drogowej, tramwajowej i kolejowej od ponad 55 lat.

Poszukujemy Kierownika Działu Handlowego.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie, motywowanie oraz inspirowanie do działań pracowników Działu Handlowego;

  • tworzenie, weryfikowanie i realizacja planów sprzedażowych oraz monitorowanie rynku;

  • aktywne prowadzenie rozmów handlowych oraz negocjacji, przygotowywanie ofert;

  • budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z dotychczasowymi klientami, pozyskiwanie nowych rynków zbytu oraz kontrahentów;

  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – mile widziane techniczne lub ekonomiczne;

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikacje biznesową;

  • znajomość branży stalowej – warunek konieczny;

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego;

  • samodzielność, dobra organizacja pracy, komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania i utrzymywania stałych relacji z klientami;

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane do 5 dnia miesiąca;

  • długookresową perspektywę współpracy;

  • dofinansowanie do kart FitSport / FitProfit;

  • prywatną opiekę medyczna;

  • dofinansowanie do wakacji Twoich lub Twoich dzieci;

  • spotkania integracyjne dla całego zespołu;

  • świąteczne paczki i zabawę mikołajkową dla dzieci;

  • darmowy dostęp do platformy MultiLife (kursy językowe, e-booki i audiobooki Legimi, treningi online, joga, kreator diety, szkolenia z zakresu rozwoju zawodowego i osobistego).

Lokalizacja

Mierzyn,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Mierzyn
ID: 918714320