2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Małopolskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Kraków
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Stare Miasto
Dodane 13 maja 2024

Kierownik działu finansowo-kadrowego

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma MLElectric Sp. z o.o. to firma zajmująca się budową oraz modernizacją i remontami linii napowietrznych. Pracujemy na liniach WN – 110kV, 220kV, 400kV. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Kierownik działu finansowo-kadrowego.

Praca w naszym oddziale w Krakowie przy ul. Karmelickiej.

Zakres obowiązków:

·         zarządzanie i wsparcie działu finansowo-kadrowego w codziennych obowiązkach,

·         opracowywanie i wdrażanie strategii finansowej dostosowanej do aktualnych potrzeb i możliwości firmy,

·         monitorowanie wyników finansowych oraz analiza danych w celu identyfikacji obszarów do poprawy,

·         analiza możliwości optymalizacji kosztów prowadzonej działalności i współpraca z kadrą zarządzającą w celu wdrażania procesów optymalizacyjnych,

·         zarzadzanie i kontrola kosztów i przychodów,

·         kontrola płynności finansowej oraz optymalizacja kosztów finansowania działalności,

·         sporządzanie różnego rodzaju pism, zestawień, raportów, protokołów, rozliczeń,

·         kontakt i współpraca z podmiotami zewnętrznymi: bankami, firmami ubezpieczeniowymi, inwestorami oraz organami podatkowymi,

·         monitorowanie dostępnych opcji dofinansowań i wdrażanie wybranych z nich,

·         ścisła współpraca z kierownictwem i innymi działami firmy.

Wymagania:

·         wykształcenie wyższe kierunkowe,

·         doświadczenie na podobnym stanowisku,

·         posiadanie wiedzy w zakresie zagadnień związanych z księgowością,

·         znajomość podstaw prawa pracy – mile widziana wiedza dotycząca zatrudniania cudzoziemców,

·         samodyscyplina i dobra organizacja pracy,

·         umiejętność obsługi komputera i programów Microsoft Office,

·         samodzielność, skrupulatność, terminowość, rzetelność, odpowiedzialność,

·         spostrzegawczość i analityczne myślenie,

·         zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

·         Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa,

·         bardzo dobre zdolności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów i otwartość na ludzi,

·         mile widziana znajomość branży energetycznej.

Oferujemy:

·         pracę w młodym, ale doświadczonym zespole,

·         elastyczny czas pracy, miłą atmosferę i dużą samodzielność,

·         możliwość kreowania własnych rozwiązań i samodzielność w działaniu,

·         możliwość rozwoju zawodowego,

·         wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania,

·         udział w ciekawych projektach,

·         merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji,

·         stałość zatrudnienia.

Benefity:

·         dofinansowanie zajęć sportowych,

·         prywatna opieka medyczna,

·         dofinansowanie szkoleń i kursów.

Zainteresowane osoby, bardzo prosimy o przesyłanie CV lub ofert współpracy na adres mailowy.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 915429237