2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Małopolskie
  6. Zarządzanie sklepem - Kraków
  7. Zarządzanie sklepem - Grzegórzki
Dodane 14 maja 2024

Kierownik Działu Części Mercedes-Benz Kosmowski

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie strategii sprzedażowych, analiza rynku oraz identyfikacja trendów sprzedażowych.

  • Skuteczne zarządzanie i koordynacja pracy podległego Działu, obejmującego Sprzedaż Części i Akcesoriów, Zewnętrzną Sprzedaż Części i Akcesoriów oraz Magazyn.

  • Utrzymywanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami.

  • Kształtowanie elastycznej polityki rabatowej oraz analiza konkurencyjności rynku i dostosowywanie polityki rabatowej w zależności od potrzeb.

  • Optymalizacja procesów magazynowych w celu zapewnienia efektywnego zarządzania zapasami.

  • Monitorowanie stanów magazynowych i zapewnienie odpowiedniego poziomu dostępności produktów.

  • Badanie rynku w celu identyfikacji potencjalnych dostawców.

  • Planowanie i organizacja regularnych inwentaryzacji magazynowych.

Oczekujemy od kandydatów:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym.

  • Znajomość procesów magazynowych.

  • Zdolność do kierowania i motywowania zespołu pracowników, w celu osiągnięcia wysokiej wydajności i wspólnego sukcesu.

  • Umiejętności delegowania zadań oraz skutecznego egzekwowania wyznaczonych celów.

  • Pełne zaangażowanie w realizację obowiązków i osiąganie celów Działu Części.

  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu.

  • Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji z dostawcami oraz klientami w celu osiągnięcia korzystnych warunków handlowych.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Chęć podnoszenia kwalifikacji i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy w Autoryzowanym Serwisie.

Benefity:

  • Praca w firmie o wieloletniej tradycji.

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.

  • Wsparcie we wdrożeniu do pracy.

  • Motywacyjny system wynagrodzeń.

  • System szkoleń.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 857656071