2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sklepem - Babice Nowe
Dodane 06 kwietnia 2024

Kierownik Działu - BRICOMARCHE - Babice Nowe

Wynagrodzenie

6 000 - 6 001 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Babice Nowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Bricomarche w Babicach Nowych pod Warszawą - market z branży Dom i Ogród poszukuje osób do pracy na stanowisko:

KIEROWNIK DZIAŁU DEKORACJA I OGRÓD

Obowiązki:

  • zarządzanie zespołem (odpowiednie przekazywanie kompetencji oraz rozdzielanie zadań, kontrola pracy oraz zarządzanie wydajnością podległych pracowników)

  • dbanie o optymalizację półek (maksymalne wykorzystanie powierzchni sprzedaży, dostosowanie się do sezonowości),

  • dbanie o ciągłe zaopatrzenie oraz rotację towaru, pilnowanie implantacji, kontrola etykiet i fiszek technicznych

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość branży DIY

  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • odpowiedzialność i sumienność

  • umiejętność organizowania i planowania pracy własnej oraz zespołu

  • minimum podstawowa znajomość obsługi komputera.

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • system premiowy

  • rabaty pracownicze

  • szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji.

 Osoby zainteresowane prosimy o złożenie CV z klauzulą RODO za pośrednictwem OLX lub osobiście w Punkcie Informacyjnym w markecie przy ul. Ogrodniczej 2c w Babicach Nowych.

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji nie są przechowywane. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Babice Nowe,

Mazowieckie

Mazowieckie, Babice Nowe
ID: 909972221