2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Chartowo
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. Administracji

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

FIBER SOLUTIONS sp. z o.o. Głównym obszarem naszej działalności jest budowa sieci światłowodowych.

Pełny opis stanowiska

Zakres odpowiedzialności

  • Wsparcie Zarządu w zakresie organizacji codziennej pracy,

  • Nadzór nad flota aut firmowych (serwisy, przeglądy, ubezpieczenia)

  • Rezerwacja hoteli, noclegów, biletów

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi administracyjnej Biura Zarządu i Sekretariatu

  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji między Zarządem, a pozostałymi komórkami w ramach struktury firmy,

  • Raportowanie postępów prac

  • Zarządzanie kalendarzem Zarządu, organizacja i koordynacja harmonogramu spotkań służbowych,

  • Obsługa zakupów spółki w zakresie wyposażenia (pojazdy, sprzęt It, materiały budowlane itp.

  • Organizacja wyjazdów służbowych Członków Zarządu, rezerwacja hoteli, biletów itp.

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook, Power Point)

  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność organizacji pracy i wyznaczania priorytetów,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, samodzielność, wielozadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu flota aut

  • Wysoka kultura osobista,

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1 będzie dodatkowe atutem

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w firmę budowlanej działającej w Polsce i w Niemczech,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • dużą samodzielność w wykonywaniu zadań,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie,

Prosimy o przesłanie CV przez OLX

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fiber Solutions Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 782753293