2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Pomorskie
  6. Zarządzanie sklepem - Gdynia
  7. Zarządzanie sklepem - Pogórze
Dodane 10 kwietnia 2024

Kierownik Działu

Lokalizacja

Gdynia, Pogórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Bricomarche to sieć supermarketów typu "dom i ogród" najbardziej rozbudowana pod względem liczby placówek sieć DiY w Polsce. Atrakcyjne ceny oferowanych produktów, oraz bliskość położenia dają tym sklepom przewagę nad konkurencją. W związku z rozwojem i pozyskiwaniem nowych klientów Marketu budowlanego Bricomarche w Gdyni przy ulicy płk. Stanisława Dąbka, poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku Kierownik Działu Majsterkowanie.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,

  • Umiejętności organizowania i planowania pracy własnej oraz zespołu,

  • Zorientowanie na wyniki,

  • Orientacja na osiąganie założonych celów,

  • Umiejętność szybkiego uczenia się,

  • Komunikatywność i otwartość na ludzi,

  • Mile widziana znajomość branży DIY,

  • Doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,

  • Dbałość o właściwą ekspozycję towarów na sklepie,

  • Współdziałanie w tworzeniu wizerunku firmy,

  • Inicjowanie działań mających na celu zwiększanie efektywności biznesowej zrządzanego działu,

  • Dbałość o rozwój kompetencji podległego personelu,

  • Współadministrowanie dokumentacją sprzedażową i posprzedażową oraz personalną.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w miłej atmosferze,

  • Pracę w stabilnej firmie z możliwościami rozwoju zawodowego,

  • Szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji.

CV kandydatów powinny zawierać klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. CV nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Pogórze
ID: 863229090