2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Raciąż
Dodane 28 maja 2024

Kierownik dz. technicznego/Główny Energetyk

Wynagrodzenie

9 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Raciąż

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

POLMLEK RACIĄŻ SP. Z O.O. to zakład produkcyjny, specjalizujący się w produkcji twarogów, mleka UHT  oraz mleka w proszku, należący do Grupy Polmlek, trzeciej pod względem wielkości sprzedaży firma z branży mleczarskiej w Polsce.  Poszukujemy kandydatów/-tki na stanowisko:

GŁÓWNY  ENERGETYK

Miejsce pracy: Raciąż (woj. mazowieckie)

                                  Główne zadania:

  • Nadzór nad pracą urządzeń i maszyn elektro-energetycznych w obszarze bloku energetycznego

  • Nadzór nad pracą kotłów parowych

  • Nadzór nad pracą maszynowni chłodniczej amoniakalnej

  • Nadzór nad pracą sprężarek powietrza i urządzeń pomocniczych

  • Nadzór nad pracą stacji uzdatniania wody i oczyszczalni ścieków

  • Nadzór nad pracą maszyn i urządzeń na działach produkcyjnych

                                 Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia SEP

  • Znajomość i umiejętność diagnozowania awarii

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  • Samodzielność

                                        Oferujemy:

  • Atrakcyjną i kreatywną pracę w rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i realizowanych projektach

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego i umiejętności .

  • Oferujemy mieszkanie  zakładowe.

  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego

Oferty zawierające CV i list motywacyjny wraz z kodem ref. KPPR/08/23 oraz klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy kierować w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres POLMLEK Raciąż  Spółka z o.o., Ul. Zawoda  48, 09-140  Raciąż, tel. kontaktowy : 51*****87.  Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Raciąż,

Mazowieckie

Mazowieckie, Raciąż
ID: 919865894