2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Warszawa
  6. Ochrona - Bemowo
Dodane 08 maja 2024

Kierownik ds. SUFO (specjalistyczna uzbrojona formacja ochronna)

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Grupa Spółek Sly zatrudni na stanowisku; Kierownik ds. SUFO (specjalistyczna uzbrojona formacja ochronna)

Twój zakres obowiązków

·        Nadzór nad prawidłową realizacją usług ochrony,

·        Dbanie o wysoką jakość usług,

·        Koordynowanie pracy podległego zespołu pracowników SUFO

·        Rekrutacja oraz prowadzenie dokumentacji związanej z SUFO

·        Tworzenie grafików oraz rozliczenia czasu pracy

·        Nadzór nad magazynami broni i amunicji.

Nasze Wymagania

·       Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony – warunek koniczyny,

·       Legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni – warunek konieczny ( broń palna bojowa)

·       J. angielski w stopniu komunikatywnym

·       Dyspozycyjność

·       Umiejętność pracy pod presją czasu

·       Umiejętność zarządzania zespołem

·       Nienaganna kultura osobista

·       Samodzielność i  proaktywność

·       Czynne prawo jazdy kat. B

·       Obywatelstwo polskie;

To oferujemy

·      Terminowe wynagrodzenia,

·       Umowa o pracę , umowa zlecenie,

·       Niezbędne narzędzia pracy ( samochód, laptop, telefon)

·       Wprowadzenie oraz przeszkolenie na stanowisku

·       Samodzielność w działaniach i realizacja własnych pomysłów

·       System premiowy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 917027390