2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Bronisze
Dodane 27 maja 2024

Kierownik ds. spedycji i logistyki międzynarodowej

Wynagrodzenie

6 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bronisze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie poszukujemy Pracownika na stanowisko Kierownika ds. spedycji i logistyki międzynarodowej

Miejsce pracy: 05-850 Bronisze, ul.Poznańska 98

Zakres obowiązków:

  • Organizacja , w tym nadzór nad terminowością dostaw.

  • Bieżąca kontrola zleceń transportowych oraz zapewnienie ich prawidłowej realizacji.

  • Współpraca z klientami w kwestiach związanych z zamówieniami oraz terminami dostaw.

  • Koordynacja działań z działem logistyki magazynowej w celu optymalizacji procesów

  • Wybór nowych partnerów w zakresie logistyki

  • Opracowywanie faktur przewoźników

  • Pełen zakres usług związanych z uzyskaniem zezwoleń na przewóz rzeczy w GITD

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta oraz zdolności komunikacyjne.

  • Doświadczenie w branży transportowej lub logistyce od 2 lat.

  • Znajomość języka polskiego C1, angielskiego na poziomie B1 lub wyższym.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji.

  • Doskonała organizacja pracy, dokładność oraz zdolność do pracy pod presją czasu

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Możliwość tworzenia oraz kreowania własnych pomysłów i rozwiązań.

  • Pracę w młodym zespole

  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

Jeżeli nasza oferta wyda się Tobie atrakcyjna prześlij nam swoje CV. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Lokalizacja

Bronisze,

Mazowieckie

Mazowieckie, Bronisze
ID: 880417830