2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Brzozie
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierownik ds. przetwarzania zamówień i logistyki

Lokalizacja

Brzozie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

1. Planowanie dnia pracy pracownikom i nadzór według wyznaczonych zasad.

2. Nadzór nad zamówieniami i sprawami dot. zamówień.

3. Obsługa programów na których pracuję firma

4. Ustalanie terminu dostawy i nadzór nad dostarczeniem maszyny w terminie.

5. Przyjmowanie i wydawanie maszyn.

6. Dokonywanie dokumentacji zdjęciowej maszyn przyjmowanych na plac, jak również wydawanych z placu (do klienta, do innego oddziału, przekazywanych na pokazy, targi itp.). Dokumentacja zdjęciowa przechowywana będzie w odpowiednio usystematyzowanych folderach, umożliwiających ich praktyczne zastosowanie.

7.  Organizacja transportu maszyn, w tym planowanie pracy kierowcy.

8. Przygotowywanie zleceń serwisowych dotyczących realizacji podpisanych kontraktów, według specyfikacji maszyn, sprawdzenie wykonanych czynności.

9. Pilnowanie kompletności dokumentacji transportowanej maszyny (protokół przekazania, dokumenty ubezpieczenia maszyny, inne).

10. Analiza, planowanie i uzupełnianie stanu zapasów maszyn i urządzeń w magazynach.

11. Kontrola nad stanem maszyn na magazynie.

Wymagania :

1. Doświadczenie na podobnym stanowisku

2. Wykształcenie min. średnie

3. Mile widziane doświadczenie w branży rolniczej

4. Dyspozycyjność

5. Prawo jazdy kat. B

Lokalizacja

Brzozie,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Brzozie
ID: 908964183