2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Gostynin
Dodane 11 czerwca 2024

Kierownik ds. obsługi serwisu - PETECKI Okna | Drzwi | Fasady

Lokalizacja

Gostynin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa PETECKI, wiodący producent stolarki okiennej i drzwiowej z PCV i aluminium, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik ds. obsługi serwisu

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie, analiza i rozwiązywanie reklamacji klientów zgodnie z ustalonymi procedurami

  • Komunikacja z klientami w celu zrozumienia ich potrzeb i zapewnienia kompleksowej obsługi reklamacyjnej

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu skutecznego rozwiązania problemów zgłaszanych przez klientów

  • Monitorowanie i raportowanie kluczowych wskaźników wydajności związanych z obsługą reklamacji

  • Doskonalenie procedur obsługi reklamacji w celu zwiększenia efektywności i satysfakcji klientów

  • Udzielanie informacji zwrotnej zespołowi sprzedaży i produkcji w celu eliminacji przyczyn reklamacji

  • Tworzenie raportów i analiz dotyczących trendów reklamacyjnych

  • Utrzymywanie wysokiego standardu obsługi klienta i dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta, preferowana znajomość obszaru reklamacji

  • Umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno w mowie, jak i piśmie

  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z różnymi działami firmy

  • Zorientowanie na klienta i zdolność do utrzymywania pozytywnych relacji z klientami

  • Znajomość obsługi systemów informatycznych

  • Mile widziane doświadczenie w branży stolarki otworowej, w tym technologii produkcji okien

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Premie miesięczne

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Rabaty na produkty firmowe oraz na usługi i towary oferowane przez naszych Partnerów

Aplikacje zawierające list motywacyjny, CV i aktualne zdjęcie prosimy składać za pomocą portalu OLX

Prosimy o zamieszczenie klauzuli :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Lokalizacja

Gostynin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Gostynin
ID: 894960376