2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierownik ds. obsługi obiektów medycznych

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

 KIEROWNIK DS. OBSŁUGI OBIEKTÓW MEDYCZNYCH

Miejsce pracy: Województwo mazowieckie

 Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i koordynowanie realizacją usług porządkowych w sposób zapewniający efektywne wykonywanie zadań wobec Klienta na podległym terenie (woj. mazowieckie)

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Zarządzanie podległym zespołem

  • Bezpośrednia rekrutacja personelu

  • Kontrola kosztów operacyjnych

  • Nadzór nad środkami trwałymi

Nasze wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży usług porządkowych na obiektach medycznych

  • Profesjonalizm w działaniach związanych z procesem obsługi Klienta

  • Doskonała organizacja własnego czasu pracy

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Biegłość w obsłudze pakietu MS Office

  • Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami i innowacjami

  • Dyspozycyjność

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w środowisku międzynarodowym

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Zadaniowy czas pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę

  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym, lubiącym się zespole

  • Szansę na kształtowanie osobistych i zawodowych kompetencji oraz realizację własnych pomysłów

  • Pakiet benefitów dla Ciebie i najbliższych: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe itp.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 908938537