2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Podlaskie
  6. Logistyka - Szepietowo
Dodane 27 maja 2024

Kierownik ds. logistyki i produkcji WBT

Wynagrodzenie

5 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szepietowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaRekrutacja online

Opis

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Budowanie, planowanie i kontrolowanie dziennego oraz tygodniowego harmonogramu prowadzonych budów oraz przyjmowanie zleceń;

  • Wysyłka betonu do miejsc prowadzonych budów;

  • Utrzymywanie kontaktu oraz budowanie relacji z nowymi oraz stałymi klientami

  • Zaopatrzenie magazynów oraz kontrola stanów magazynowych i dostaw, prowadzenie dokumentacji;

  • Dbanie o tabor tj. umawianie serwisów, usuwanie awarii oraz usterek, zlecanie napraw, dbanie o czystość aut;

  • Zamawianie oraz kontrola dostaw niezbędnych materiałów do prowadzenia produkcji (cement, kruszywo, chemia budowlana, popiół, paliwo);

  • Kontrola oraz nadzór nad przebiegiem procesu produkcji oraz utrzymanie jej ciągłości.

Wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera oraz znajomość programów GPS

  • Mile widziane doświadczenie jako spedytor , logista lub wykształcenie ukierunkowane na technik logistyki bądź inż. budownictwa.

Do dyspozycji samochód służbowy, telefon.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres mailowy lub o dostarczenie osobiście do siedziby firmy.

Lokalizacja

Szepietowo,

Podlaskie

Podlaskie, Szepietowo
ID: 833520947