2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Dolnośląskie
  6. Pozostałe - Wrocław
  7. Pozostałe - Psie Pole
Dodane 27 kwietnia 2024

Kierownik ds gastronomii w Parku Trampolin

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Cześć!

Park Trampolin serwuje szansę dla kreatywnego Kierownika ds Gastronomii, gotowego na porywające wyzwania. Jeśli pasjonujesz się jedzeniem i zarządzaniem - to propozycja dla Ciebie :)

Wymagania:

- Doświadczenie w zarządzaniu obszarem gastronomicznym (mile widziane w branży rozrywkowej)

- Umiejętność skutecznego kierowania zespołem

- Perfekcyjna organizacja pracy

- Sprawne podejmowanie decyzji

- Znajomość norm higieny i bezpieczeństwa w gastronomii

- Inicjatywa i umiejętność podejmowania decyzyjnych wyzwań

- Opanowanie w sytuacjach pod presją czasu

- Kreatywność, kreatywność i jeszcze raz kreatywność!

Obowiązki:

- Zarządzanie codziennymi operacjami strefy gastronomicznej

- Nadzór nad pracą Naszej Ekipy

- Motywowanie Ekipy do działania

- Zapewnienie doskonałej obsługi klienta poprzez szkolenia zespołu

- Utrzymywanie wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa

- Rozwój strefy gastronomicznej

- Realizacja założonych celów sprzedażowych

- Raportowanie osiągnięć i postępów

Oferujemy:

- Stabilną pracę w prężnie rozwijającym się środowisku

- Możliwość rozwoju

- Wynagrodzenie dwuskładnikowe tj. podstawa + premia

- Super atmosferę ;)

Czas na podjęcie Akcji! Jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie, wyślij nam swoje CV!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 914869676