2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Małopolskie
  6. Manager restauracji - Kraków
  7. Manager restauracji - Stare Miasto
Dodane 11 czerwca 2024

Kierownik/czka Zmiany Restauracji WYNDHAM GRAND KRAKOW OLD TOWN 5*

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Dobry Hotel to polska firma działająca w branży HORECA od 2004 roku. Specjalizujemy się w zarządzaniu obiektami hotelarskimi i gastronomicznymi.  Zarządzamy 22 obiektami hotelowymi, Centrum Eventowym Butelkownia oraz 2 restauracjami i stale rośniemy!

Nasze obiekty zlokalizowane są w całej Polsce: Trójmieście, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Zakopanem, Jastarni, Mikołajkach.

Obecnie prowadzimy rekrutację do

Hotel Wyndham Grand Krakow Old Town 5*

Na stanowiska:

Kierownik/Kierowniczka Zmiany Restauracji

Miejsce pracy:

Kraków Stare Miasto

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę lub umowa zlecenie

Wymiar etatu:

Pełen

Co możemy Ci zaoferować?

  • pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki

  • możliwość rozwoju zawodowego w Grupie Dobry Hotel

  • posiłki pracownicze

  • dofinansowanie do karty multisport

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • zniżki firmowe na usługi hotelowe i gastronomiczne w ramach Grupy Dobry Hotel

  • wewnętrzne programy bonusowe „pracownik kwartału”

  • program poleceń „rekomenduj i zarabiaj”

  • możliwość skorzystania ze zniżek na studia w WSB Merito

  • premie jubileuszowe

Jakie będą Twoje zadania?

  • koordynacja działań i zadań podczas zmiany w restauracji

  • nadzorowanie personelu w trakcie zmiany i zapewnienie przestrzegania standardów obsługi.

  • rozwiązywanie wszelkich problemów i sytuacji awaryjnych w trakcie zmiany.

  • monitorowanie zapasów i zamówień podczas zmiany.

  • współpraca z kierownictwem w celu raportowania działań i ewentualnych problemów występujących w trakcie zmiany.

  • zapewnienie przestrzegania przepisów bezpieczeństwa i higieny podczas pracy.

  • motywowanie zespołu i tworzenie pozytywnej atmosfery pracy podczas zmiany.

  • zapewnienie czystości i porządku w restauracji oraz barze.

  • wykonywanie innych poleceń zleconych przez przełożonego

Wymagamy:

  • minimum 1 rok doświadczenia w branży restauracyjnej lub gastronomicznej na stanowisku koordynatora zmiany lub zbliżonych stanowiskach zarządzających zespołem

  • znajomość języka angielskiego B1

  • umiejętność efektywnego zarządzania zespołem i organizowania pracy.

  • zdolność do podejmowania szybkich decyzji i rozwiązywania problemów.

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • znajomość procedur i standardów obsługi klienta.

Czekamy na Twoją aplikację!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 919903021