2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Turek
Dział HR P.H. A-T S.A.
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierownik/czka Sklepu Oświetleniowego / Turek

Lokalizacja

Turek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaRekrutacja online

Opis

Kim jesteśmy?

Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A. z siedzibą w Krotoszynie to firma z kapitałem polskim, należąca do dużej grupy biznesowej o ugruntowanej pozycji na rynku i kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w swojej działalności w branży elektryczno-oświetleniowej handlu detalicznego i hurtowego. W chwili obecnej zatrudnia ponad 530 pracowników, do dyspozycji firmy jest ponad 250 samochodów ciężarowych i osobowych. Firma posiada 42 placówki elektryczno-oświetleniowe, 26 hurtowni elektrycznych oraz ekskluzywny salon oświetleniowy „Fabryka Światła” we Wrocławiu.

W celu wzmocnienia naszego Zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik/czka Sklepu Oświetleniowego w Turku.

Miejsce pracy: Turek

Nr ref.: Kier/04-2024/Turek

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych celów biznesowych

  • Poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu rozwój placówki oraz zdobywanie lokalnego rynku inwestycyjnego

  • Delegowanie oraz monitorowanie wykonanych zadań przez podległy zespół doradców

  • Motywowanie pracowników

  • Rekrutacja i wdrażanie nowych osób

  • Dbanie o przestrzeganie procedur firmowych w codziennym funkcjonowaniu placówki

  • Doradztwo w sprzedaży oraz dbanie o pozytywne doświadczenia naszych Klientów

  • Obsługa urządzeń sklepowych, wew. systemu operacyjnego i kasy fiskalnej

  • Zamawianie towaru

  • Przyjmowanie dostaw i zarządzanie procesami reklamacyjnymi

  • Dbanie o ekspozycję towaru oraz porządek w placówce

  • Zarządzanie obiegiem dokumentów związanych ze sprzedażą, zamówieniami oraz kadrowo-księgowymi.

Nasze wymagania

  • Poparte sukcesami doświadczenie na stanowisku kierowniczym oraz w sprzedaży

  • Znajomość branży oraz lokalnego rynku inwestycyjnego - mile widziane

  • Znajomość technik sprzedaży i standardów obsługi klienta

  • Kreatywność i energia w działaniu

  • Umiejętność pracy ze wskaźnikami sprzedażowymi

  • Komunikatywność i otwarta postawa do ludzi

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania i obowiązki

  • Łatwość szybkiego przyswajania wiedzy

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu

  • Otwartość na dynamikę i zmiany w codziennej pracy

  • Dobra znajomość pakietu Office

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w firmie z kapitałem polskim, należącej do dużej grupy biznesowej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Wynagrodzenie w konfiguracji podstawa + premia

  • Szkolenia wyjazdowe podnoszące kompetencje menedżerskie oraz w zakresie znajomości branży i technik sprzedażowych

  • Jasna ścieżka rozwoju zawodowego

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe.

Przekonaliśmy Cię do inwestycji w swój rozwój?

Świetnie, prześlij swoje CV wraz z odpowiednim numerem referencyjnym

(Nr ref.: Kier/04-2024/Turek) korzystając z przycisku znajdującego się poniżej, który przekieruje Cię do formularza zgłoszeniowego.

Zapraszamy!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Turek,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Turek
ID: 913620384