2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Gostynin
GRUPA NEUCA
Dodane 12 czerwca 2024

Kierownik/czka Przychodni

Lokalizacja

Gostynin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Opis

Twój zakres obowiązków:
  • zarządzanie placówkami medycznymi w Gostyninie,
  • dbałość o dostarczenie pacjentom dostępu do usług medycznych na najwyższym poziomie,
  • realizacja usług w liniach: POZ, AOS, MP, oraz usługi komercyjne,
  • rozwój i realizacja projektów profilaktycznych,
  • rozwój placówki i zwiększanie zasięgu dotarcia do nowych pacjentów,
  • zarządzanie podległym zespołem medycznym oraz administracyjnym,
  • właściwe prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • raportowanie do NFZ oraz innych organów kontrolnych,
  • zarządzanie budżetem na poziomie przychodni.
Nasze wymagania:
  • min. 2-letnie doświadczenie w koordynowaniu pracy placówki medycznej,
  • doświadczenie w roli menedżerskiej w obszarze ochrony zdrowia,
  • postrzeganie swojej roli liderskiej jako atrakcyjnego przywileju, a nie tylko obowiązku,
  • umiejętność budowania relacji biznesowych,
  • dobra orientacja w aktach prawnych związanych z nadzorowanym obszarem,
  • doświadczenie we współpracy z instytucjami zewnętrznymi (m.in. NFZ, Sanepid),
  • umiejętność wyciągania wniosków i tworzenia rekomendacji,
  • gotowość do podejmowania samodzielnych decyzji.
To oferujemy:
  • umowę o pracę w stabilnej organizacji,
  • atmosferę motywującą do działania i nierzadko wywołującą uśmiech na twarzy,
  • platformę kafeteryjną, dzięki której Ty zdecydujesz o kształcie swojego pakietu benefitów,
  • możliwości rozwoju zawodowego w przychodni lub/i strukturach ogólnopolskich,
  • udział w rozwoju i możliwość wpływu na kształt części rynku ochrony zdrowia w Gostyninie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gostynin,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Gostynin
ID: 920036345